Нещодавно з ініціативи Любомльського районного центру зайнятості в Любомльському професійному ліцеї відбувся ярмарок кар’єри. На зустріч запросили роботодавці із ресторанного бізнесу. Цього дня в навчальному закладі відбулася підсумкова атестація учнів, які здобували професію кухар. Це  була чудова нагода роботодавцям презентувати свої заклади та поспілкуватися щодо працевлаштування з випускниками. Долучилися до зустрічі й учні першого та другого курсів, які навчаються цій же професії. Актуальним для них на сьогодні є проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням.

  Директор ліцею Володимир Дутко акцентував, що професія кухар актуальна в усі часи, і, вибравши її, кожен буде мати роботу. Пан Володимир висловив сподівання, що отримані в ліцеї знання та вміння стануть початковим майданчиком для професійного зростання. Він вручив випускникам дипломи та побажав  впевненого  професійного самоствердження.

  Директор Любомльського районного центру зайнятості Юрій Ліпич ознайомив присутніх зі станом ринку праці регіону, де завжди є потреба в кухарях. Випускники ліцею попередніх років успішно працюють у закладах ресторанного бізнесу Любомльського та сусідніх районів. Більшість випускників позитивно зарекомендували себе у роботодавців, де проходили практику. Тож підприємці із задоволенням готові взяти їх на роботу. Для тих, хто ще не визначився із місцем праці районний центр зайнятості може організувати скайп-співбесіду з роботодавцями Любомльського та інших районів.

  Роботодавці району, а це представники ТОВ «Надія», піцерія «Тарантелла», кафе «На хвилях Світязя», кафе «La Stada» презентували свої заклади та розповіли про потребу в кадрах, а саме кухарях, барменах, офіціантах.

  Роботодавців ознайомили випускників із перевагами працевлаштування у їхні заклади: достойна заробітна плата, соціальні гарантії, хороші побутові умови праці. Також відзначили старання та професійні навички тих учнів, які проходили виробничу практику в закладах ресторанного бізнесу. Працедавці із задоволенням візьмуть на роботу тих, хто хоче працювати, підвищувати свій професійний рівень. Учні зацікавилися пропозиціями.

  Як результат, студенти Олег Положевець та Ірина Саганюк будуть працевлаштовані в піцерію «Тарантелла», Катерина Оставненко – в кафе «На хвилях Світязя», Оксана Бісюк – в ТзОВ «Готель «Ягодин», Анастасія Стоянович – в кафе «Літо», першокурсники Катерина Хмелюк та Наталія Максимук домовилися про проходження виробничої практики в ТзОВ «Надія».

Любомльський РЦЗ