Днями фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках квесту «Твій вибір» провели профорієнтаційні уроки для 34 учнів 9-11 класів Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 та Холонівської ЗОШ І-ІІ ступеня на тему «Пізнай себе» та для 11 учнів 8 класу – «Правильний вибір професії – запорука успішного майбутнього».

Під час профорієнтаційного заходу учнів ознайомили зі світом професій, їх особливостями,  станом ринку праці. Фахівці служби зайнятості визначили з учнями найважливіші фактори, що впливають на вибір професії, наголосили на помилках, яких найчастіше допускають випускники при професійному самовизначенні. Школярі активно працювали в групах, обговорювали формулу, якою варто користуватися у виборі професій, дізналися свої інтереси та нахили до типу професій за допомогою діагностичного опитувальника за Є.О. Клімовим.

Задля свідомого професійного самовизначення учні взяли участь в анкетуванні «Чи знаєте Ви, що…», яке допомогло розширити уявлення про світ професій.

Фахівці акцентували увагу на тому, що пріоритетним аспектом сьогодення є відновлення престижу робітничих професій. Учнів поінформовано про нові професії на ринку праці, можливості здобуття освіти на базі навчальних закладів за направленням Державної служби зайнятості. Учні ділилися своїми планами на майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ