Дев’ятикласники Луцької загальноосвітньої школи №25 вчаться вибирати професію. На допомогу їм приходять фахівці з профорієнтації Луцького міського центру зайнятості.

Чим потрібно керуватися, коли думаєш про майбутню зайнятість? Яка робота має приносити задоволення? Для чого потрібно знати професії майбутнього? Відповіді на ці питання шукали разом. Школярі погодилися, що робити треба те, що подобається і найліпше виходить. А ще майбутня професія має бути актуальною. Витрачати час на навчання потрібно обдумано, адже приноситиме заробіток лише затребувана справа.

Щоб визначити свої схильності й здібності, кожен з учнів пройшов тест професійної спрямованості. За результатами тестування дітям визначали, в яких сферах доцільно вибирати майбутню професію. Це стимул зараз вчити поглиблено окремі предмети, які необхідні для подальшого навчання за обраним фахом.

На зустрічі старшокласники дізналися про затребувані професії на ринку праці, а також про перспективні професії. Адже так важливо працевлаштуватися за здобутим фахом.

Приклади вибору професії однолітками продемонстровано через анімаційні відеоролики, які показують, на що звертати увагу, що має бути ключовим при виборі майбутньої зайнятості.

Завдання перед школярами стоїть важливе, тож бажаємо зробити правильний крок на шляху до щасливого майбутнього.

Луцький МЦЗ