Щаслива людина це – зайнята людина, а офіційно зайнята людина – це соціально захищена державою людина.

  Семінар «Легальна зайнятість» організували для безробітних, які  зареєстровані у Луцькому міському центрі зайнятості, за участі представників Луцького об'єднаного управління пенсійного фонду України Волинської області, дозволяє інформувати безробітних про соціальні гарантії в сфері зайнятості.

  Питання легалізації зайнятості населення потребує особливої уваги. Визначити, хто ж винний у випадках неоформлення трудових відносин з працівниками, – досить важко. Основну відповідальність за порушення трудового законодавства несуть роботодавці, які допускають до роботи працівника без оформлення трудових відносин, намагаючись уникнути сплати податків, дотримання соціальних гарантій працівників, встановлених чинним законодавством. З іншого боку, деякі працівники свідомо не бажають належно оформлювати трудові відносини з роботодавцями, маючи свої мотиви.

  На семінарі безробітні активно брали участь в обговоренні порушених питань. Учасники заходу дійшли висновку, що тимчасові зручності в отриманні  заробітної плати у «конверті» для шукачів роботи – це спокуса. Кожен сам повинен бути уважним і обережним у прийнятті рішення.

  На завершення фахівці відповіли на питання присутніх.

Луцький МЦЗ