Днями у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості пройшов черговий семінар з ТПР «Підготовка резюме». Учасниками заходу стали 10 осіб.

Резюме відіграє важливу роль під час працевлаштування. Це зумовлено тим, що в сучасних умовах життя, резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на певне робоче місце. У конкурентній боротьбі перемагають не тільки висококваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли добре представити свої переваги, як майбутнього члена певної фірми на етапі відбору претендентів на робоче місце.

Профорієнтатор центру зайнятості Діана Петрик своєю чергою ознайомила учасників  семінару з різновидами резюме, його структурою та основними вимогами до написання. Присутні ознайомилися із запропонованими прикладами резюме та проаналізували типові помилки

Безробітні отримали роздатковий матеріал для написання резюме та спробували скласти його самостійно. Проведення таких семінарів дозволяє навчитися правильно репрезентувати себе, аби знайти гідне місце на ринку праці.

Провідний фахівець з профорієнтації Любешівської районної філії ВОЦЗ Діана Петрик.