В рамках квесту «Твій вибір» фахівці Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ спільно з старшим інспектором превенції Горохівського відділення поліції Головного управління національної поліції Сніжаною Лапків провели профінформаційний урок для учнів 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Горохів на тему: «Пізнай себе».

  Під час заходу учнів ознайомили зі станом ринку праці й послугами служби зайнятості, світом професій та їх особливостями. Принагідно профорієнтатор провів опитування учнів навчального закладу за методикою визначення інтелектуального потенціалу, а також школярі заповнили відповідні анкети.

  Учні успішно засвоїли важливість формули вибору професії, яка складається з трьох важливих складових: «Хочу» – «Можу» – «Треба» і зрозуміли, що правильно вибрана професія стає радістю, сенсом життя.

  Старший інспектор превенції Горохівського ВП ГУНП розповіла підліткам, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також пояснила, з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

  Присутні на заході активно брали участь у дискусіях та обговоренні питань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ