06.03.2023 | 12:05

Днями заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк та фахівці, котрі відповідають за напрям професійного навчання дорослого населення, долучилися до онлайн-зустрічі з освітянами області.

Тарас Семенюк поінформував керівників закладів профосвіти щодо навчання за ваучерами:

– Програма видачі ваучерів на навчання у роботі служби зайнятості не нова. Цьогоріч на її фінансування виділили понад 6 мільйонів гривень. І в нас вже є п’ятірка перших, хто скористався цією можливістю. Особи здобувають кваліфікацію закрійника на база Луцького центру професійно-технічної освіти.

Своїм досвідом щодо навчання за ваучером із колегами поділилася заступник директора Луцького центру ПТО Олена Шендюх, зазначивши, що за чотири місяці (саме такий термін навчання – авт.) вони отримають свідоцтво про присвоєння робітничої професії  держзразка.

На завершення онлайн-розмови учасники визначили терміни, за якими ознайомляться з переліком професій та підготують свої пропозиції. Усе про навчання за ваучером – читайте за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/novyna/otrymay-vaucher-stan-profesionalom

Нагадуємо, отримати інформацію можна також, зателефонувавши на гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.