24.02.2023 | 15:35

Про  можливість залучати безробітних до виконання суспільно корисних робіт говорили сьогодні, 24 лютого, директор Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин із головою Камінь-Каширської райдержадміністрації району Ольгою Ващук. До діалогу долучилися і міський голова  Каменя-Каширського Віктор Пась, а також очільник Маневицької громади Олександр Гаврилюк.

Під час зустрічі Алла Куцин акцентувала увагу співрозмовників на основних напрямках спільної роботи щодо залучення безробітних до тимчасової праці. Очільниця служби зайнятості на Волині озвучила перелік таких робіт, які можуть виконувати безробітні в умовах воєнного стану, а саме: розбір завалів та відновлення будинків, пошкоджених у результаті бойових дій, заготівля дров для військових та населення, розвантаження гуманітарної допомоги, укріплення дамб, розчищення автомобільних доріг від завалів, надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю, людям старшого віку.

– У нас в області це роботи оборонного характеру. Минулоріч 28 безробітних  долучилися до «Армії відновлення». Вони виконували роботи з підготовки населених пунктів до оборони. Також укріплювали споруди цивільного захисту, – поінформувала Алла Куцин.

Також окремо зупинилися на питанні організації громадських та робіт тимчасового характеру, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Не оминули увагою і компенсаційні програми, котрі зараз діють для роботодавців. Детально про фінансову допомогу – читайте за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/novyna/uryad-zbilshyv-rozmir-kompensaciyi-za-pracevlashtuvannya-pereselenciv

Алла Куцин поділилася інформацією щодо сприяння працевлаштуванню через професійне навчання й окреслила порядок видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Про умови отримання ваучера – читайте за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/novyna/otrymay-vaucher-stan-profesionalom

– За рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно вирішити потреби громади у робочій силі для виконання певних обсягів і видів робіт, а ще – надати безробітним можливість заробити кошти і поліпшити фінансовий стан родин, – резюмувала керівник Волинського обласного центру зайнятості.

Наприкінці зустрічі партнери спланували подальші кроки у спільній роботі у такий нелегкий для нашої країни час.

Нагадуємо, отримати інформацію можна також, зателефонувавши на гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.