24.03.2023 | 09:44

У Луцьку 21 березня відбулося відкриття центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес». Тепер усі підприємці міста й області мають можливість отримати безоплатні консультації, відвідувати різноманітні бізнес-події, поглиблювати свої знання та розвивати навички, шукати інвесторів і нових партнерів у бізнесі.

Після відкриття директор Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин зустрілася із керівником Аллою Бабік та співзасновником  IT-компанії ideil Вадимом Махомедом.

– Наша співпраця зараз на часі. За державної підтримки ми реалізовуємо проєкт «єРобота», за яким можна отримати до 250 тисяч гривень на відкриття чи розвиток власного бізнесу. Охочі заявку подають через застосунок «Дія». Банк перевіряє їх кредитну історію і потому наші фахівці проводять співбесіди. Рішення ухвалює Державний центр зайнятості. Минулого року на Волині 122 учасники отримали схвальну відповідь. Середній розмір виплати – 232 753,5 грн. Найбільше писали бізнес-плани у сферах роздрібної торгівлі й надання послуг: перукарські, діяльність ресторанів, мобільне харчування. Результати цієї програми дуже хороші: орієнтовно буде створено 226 нових робочих місць, – відразу про головний напрям співпраці заговорила Алла Куцин.

Вадим Махомед запропонував:

– У нас зараз непростий час, тож нові знання потрібні всім, а особливо тим, хто хоче створити чи розвивати свій бізнес. Дія – це той простір, де ми з вами спільно зможемо не лише дізнатися щось нове, а й ділитися своїм досвідом. Тож ми готові до перших тренінгів на нашій платформі.

Окрім цього, очільник центру зайнятості  поінформувала про можливість для дорослого населення одноразово отримати ваучер на навчання для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці осіб, які визначені умовами порядку.

Детально про умови отримання ваучера – читайте за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/novyna/otrymay-vaucher-stan-profesionalom

– Нині уряд має розширити категорії осіб, які можуть навчатися за цією програмою, та професії. Людина сама обирає фах і навчальний заклад із запропонованого переліку. У списку зазначено 70 професій та спеціальностей, – анонсувала Алла Куцин.

Співбесідників зацікавили запропоновані програми й нові можливості, адже охочим спершу можна дати можливість здобути професію, котра до душі, а вже потому розвинути її у власний бізнес. 

Довідково:

1. Центр Дія.Бізнес у Луцьку відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння Волинської обласної військової адміністрації, за підтримки IT-компаній ideil, redesign, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard.

2. м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 26, 4-й поверх.

Facebook: Дія.Бізнес І Луцьк

Instagram: @diia.business.lutsk