Вбудована мініатюра для #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT_Ратнівська районна філія Волинського ОЦЗ презентує професію «стиліст-візажист»

Волинська обласна служба зайнятості продовжує знайомити вас зі світом професій у профорієнтаційному челенджі аматорського відео #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

18.09.2020
Вбудована мініатюра для #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT_Луцький МЦЗ розкриває секрети професії «програміст»

Волинська обласна служба зайнятості продовжує вас знайомити зі світом професій у профорієнтаційному челенджі аматорського відео #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Навігатор у світі професій

Про майбутню професію ми починаємо мріяти ще в дититнстві. До часу, коли остаточно потрібно обрати фах, ми хочемо стаи і лікарем, і вчителем, і космонавтом, і банкіром, і балериною... Як же обрати? Скористатися порадами профорієнтаційного терміналу, встановленого у школі, або ж звернутися по фахову консультацію працівника центру зайнятості.

У коротких відеороликах – усе про історію виникнення, характер роботи, обов’язки працівника, необхідні вміння та навички.

10.09.2020
Вбудована мініатюра для #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT_Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського ОЦЗ презентує професію «педагог»

Волинська обласна служба зайнятості продовжує знайомити вас зі світом професій у профорієнтаційному челенджі аматорського відео #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості презентує професію «педагог».

09.09.2020
Вбудована мініатюра для #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT_Шацька районна філія Волинського ОЦЗ презентує професію "Лісівник"

Волинська обласна служба зайнятості продовжує знайомити вас зі світом професій у профорієнтаційному челенджі аматорського відео #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

04.09.2020