Вбудована мініатюра для Новини. На часі

Про виплату одноразової матеріальної допомоги юридичним особам – у коментарі директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка.

27.01.2021
Вбудована мініатюра для Пошук персоналу для "Укрпошти"

На Волині – нестача працівників у міських відділеннях поштового зв’язку. Задля пошуку нових кадрів Волинська дирекція ПАТ «Укрпошта» звернулася за допомогою до сектору рекрутингу обласного центру зайнятості. Що таке рекрутингова служба? Як вона буде шукати нових працівників для поштових відділень зв’язку на Волині? Та чи не ускладняється у зв’язку з нестачею кадрів своєчасна доставка пенсії, кореспонденції та періодичних видань жителям області? Подробиці – у «Темі дня».

15.11.2018
Вбудована мініатюра для "Добро в дії"

Телесюжет НСТУ "Волинська регіональна дирекція" про допомогу Волинської обласної служби зайнятості у започаткуванні та розвитку підприємницьких ініціатив безробітних (брифінг директора обласного центру зайнятості Р.Романюка і прес-тур для журналістів до успішних підприємців з числа колишніх безробітних)

18.01.2018
Вбудована мініатюра для 1.08.2017 ""Актуальний репортаж""

Брифінг директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка про досвід і новації для регулювання ринку праці та прес-тур для журналістів щодо результативності громадських робіт

18.01.2018
Вбудована мініатюра для "Актуально" Про зайнятість населення в прямому ефірі 11.05.2017

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк в прямому ефірі передачі "Актуально" НТКУ «Волинська регіональна дирекція» каналу «Нова Волинь» про надання соціальних послуг волинською службою зайнятості незайнятим громадянам, в тому числі учасниками АТО, роботодавцям, можливості професійної підготовки, орієнтування молоді на здобуття затребуваних професій ринку праці

18.01.2018